Overdrive Ninja Shadow

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 50 MB
  • Version 1.3.3
  • Dil Türkçe
  • Firma GMS Adventure
Oyunun kötü karakteri Dark Clan'ı yok ederek dünyayı eski huzurlu günlerine kavuşturun.

Görkemli bir dünya üzerine kurulu olan Overdrive Ninja Shadow mobil oyunu aksiyon ve macera dolu bir mobil oyundur. Yüksek kaliteli oyun görselleri üzerine kurulu olan Overdrive Ninja Shadow mobil oyununu Android  cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilirsiniz. 

Diğer aksiyon oyunlarına göre çok daha farklı bir çizgisi olan Overdrive Ninja Shadow mobil oyununda insanlar, teknoloji ve siyah metal kombinasyonundan güçlü, seçkin bir tür oluşturuyorlar. Ülke hükümet onları gölge cyborg olarak adlandırıyor ve her sektöre kendi gölge güvenlik güçlerine sahip olmasına izin veriyor ancak temanın tamamı Century şehrindeki merkezi tarafından kontrol edilmelidir.

Merkez, Dark Clan tarafından saldırıya uğratılan güne kadar her şey çok mükemmel görünüyor. CORE, kıdemli bir cyborg askeri araziyi çok geç keşfeder.
S.E.F Lord komutanı saldırıya uğradı, askerini öldürdü ve hükümeti ele geçirmek için onları yeni gölge cyborg kuşağıyla değiştirdi. Hikayenin gidişatını değiştirmek ve başarılı bir performans sergilemek adına kötü karakter ile başa çıkmalısınız. 

Özel silahlar, kombinasyonlar eşliğinde cyborg olarak görevinizi yapmak için silahları kuşanın. Oyunda seyir değiştirmek için güçlü bir performans sergilemeniz gerekiyor. 

Overdrive Ninja Shadow indir
DİĞER SÜRÜMLER