Overdrive Ninja Shadow

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 273.4 MB
  • Version 1.3.3
  • Dil Türkçe
  • Firma GMS Adventure
Dark Clan karakterini yok ederek oyunun kaderini değiştirecek olan en güçlü karakter sizsiniz.

Overdrive Ninja Shadow, farklı tasarımı, oyun karakterleri ve bununla birlikte aksiyon dolu oyun sahneleri eşliğinde başarılı bir performans sergileyebilirsiniz. Oyunda hükümet tarafından görevlendirilmiş bir güvenlik ekibinin parçası olacaksınız. Yeni başlayanlar için yönlendirmeler işinize yarayacaktır. Kötü karakterleri ortadan kaldırarak şehrin güvenliğini sağlamaya çalışacaksınız. 

IOS işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ücretsiz olarak indirebileceğiniz Overdrive Ninja Shadow aksiyon ve macera oyununda zaman geçirmek sizi oldukça eğlendirecektir. Ülke Dark Clan tarafından saldırı altındadır. Güvenlik olarak bunun önüne geçmelisiniz. Saldırıdan sonra CORE isyancıya katıldı ve yoldaşları için intikam almak ve karanlık klanı yok etmek isteyen şehre gittiler.

Oyun karakteri Overdrive, birçok silahın mevcut olduğu çizgi ve eylem platformerinin bir kombinasyonudur. Kılıçlar, mızraklar, hançerler ve daha bir çok özel silah ile kötüleri yok edeceksiniz. Her silahın içindeki güçlü combos'u keşfederek oyunda daha da yüksek seviyelere gelmeye çalışacaksınız. Ekranda düşmanlar göründüğünde ekran kilitlenecek ve ilerlemeye devam etmek için sayısız düşman dalgasını yok etmeniz gerekiyor.

Overdrive Ninja Shadow indir
DİĞER SÜRÜMLER